Partnerzy serwisu

Genetyczne.pl to internetowy serwis informacyjny poświęcony tematyce chorób genetycznych, ich przyczyn, najczęstszych objawów, metod diagnozowania i leczenia. Prezentuje historie ludzi zmagających się z chorobami genetycznymi, dostarcza informacji na temat nowinek ze świata genetyki oraz aktualnych wydarzeń. Serwis ruszył w 2010 roku.

Badania prenatalne.pl – Pierwszy w Polsce serwis informacyjny na temat badań prenatalnych. Portal badaniaprenatalne.pl powstał na początku 2004 roku. Jego główną ideą było dostarczenie informacji na temat tego czym są badania prenatalne oraz wskazanie miejsc, gdzie można się zgłosić na tego typu badanie. Obecnie na łamach portalu zamieszczony jest szereg informacji przydatnych nie tylko w okresie ciąży, ale także w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.

Portal ZdrowoKolorowo.pl powstał w marcu 2018 r. Jego główną misją jest dostarczanie informacji dla osób zainteresowanych zdrowiem dziecka w wieku 0-18 lat. Na łamach portalu poruszamy tematy związane z profilaktyką oraz objawami, diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci, a także planowaniem kolejnego dziecka w rodzinie, w której wystąpiły już problemy zdrowotne.

Poroniłam.pl to portal w pełni poświęcony tematyce poronień w Polsce. Jego główną ideą jest pomoc i wsparcie rodziców po stracie. Swoim czytelnikom dostarcza informacji na temat aspektów prawnych, medycznych, etycznych i wielu innych związanych z przedwczesną utratą dziecka. Dodatkowo portal daje możliwość kontaktu z osobami gotowymi udzielić pomocy w kwestiach związanych z poronieniem.

Portal pewnytato.pl oprócz informowania stawia sobie za zadanie również pomagać wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Otrzymasz tutaj nie tylko pomoc psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania.Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają.

 

Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Powstał w 2012 roku. Jego główną ideą jest dostarczanie informacji na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Na łamach testynaojcostwo.pl znajdziesz: informacje na temat badań genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa, bazę laboratoriów genetycznych w Polsce, porady dotyczące ustalenia ojcostwa, ciekawostki ze świata genetyki.