Zamów badanie on-line – pobierz próbkę w domu

Chcesz wykonać badanie DNA na hemochromatozę? Wybierz opcję z samodzielnym pobraniem próbki – to prostsze niż myślisz!

Próbką do badania genetycznego na hemochromatozę jest wymaz z policzka. Pobranie go jest bardzo proste i bezbolesne i na pewno sobie z nim poradzisz!

Jak zamówić badanie?

  1. Kliknij i zamów zestaw:

Hemochromatoza Standard (2)

2. Wyślemy do Ciebie kurierem bezpłatny zestaw pobraniowy, który zawiera dokładną instrukcję pobrania próbki, a także niezbędną do wykonania badania dokumentację.

3. Pobierz próbkę, wypełnij dokumenty i zapakuj całość w dołączoną do zestawu kopertę zwrotną

4. Zamów kuriera po odbiór próbki poprzez naszą stronę internetową: https://www.testdna.pl/kurier  Kurier zwrotny jest w cenie badania, nic nie dopłacasz przy wysyłce!

5. Po dostarczeniu próbki do laboratorium w Katowicach rozpoczynamy analizę materiału genetycznego – trwa ona od 5 do 15 dni roboczych. Wynik wyślemy do Ciebie mailem.

WYSYŁAMY ZESTAWY RÓWNIEŻ ZA GRANICĘ (przesyłka w jedną stronę jest darmowa)! 

Co zawiera badanie z samodzielną opcją pobrania?

Nasze certyfikaty:

Certyfikat IVD

Odczynniki stosowane do wykonania naszego testu na hemochromatozę posiadają certyfikat IVD. Dzięki temu mają gwarancję, że mogą być stosowane w diagnostyce medycznej. Nie wszystkie testy na rynku posiadają ten certyfikat, ponieważ kontrola jakości jest kosztowna. Daje jednak pacjentowi bezpieczeństwo i pewność wyniku, dlatego my szczególnie o nią dbamy.

Certyfikat ISFG (ang. International Society for Forensic Genetics)

Jest to prestiżowy certyfikat, który przyznaje międzynarodowe stowarzyszenie zajmujące się szerzeniem wiedzy naukowej z zakresu badań genetycznych stosowanych w medycynie sądowej. Jest to powszechnie respektowany dokument i otrzymują go tylko najlepsze placówki medyczne.

Certyfikat GEDNAP (German DNA Profiling Group)

Jest to uznawany za najważniejszy i respektowany w większości krajów świata system certyfikacji badań genetycznych. Jest dowodem najwyższej jakości i kompetencji laboratorium.

Norma ISO 17025

Wszystkie badania prowadzone w testDNA prowadzone są zgodnie z wymogami zawartymi w normie ISO 17025.

Program „Rzetelna Firma

Prowadzony jest pod kuratelą Krajowego Rejestru Długów. Nadawany w Programie certyfikat świadczy o rzetelności, terminowości i fachowości danej firmy. Dlatego też otrzymują go wyłącznie najlepsi przedsiębiorcy.